BOYUTGRAF REKLAM AJANSI

2000 yılında Antalya Manavgat’da kurulan Boyutgraf Reklam Ajansı, uzmanlık alanı fotoğrafçılık ile sektörde yerini aldı. Sektörel gelişmeleri doğrudan takip ederek ihtiyaçlara uygun adımlar attı. Geleneksel reklamcılıktan sonra küresel alanda hızla gelişmekte olan dijital reklamcılığı doğrudan takip etti. Bölgedeki gelişmelerle ortaya çıkan yeni ihtiyaçları tesbit ederek hizmet ağını genişletti.

Misyonumuz

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Kalite Politikamız

Ajansımız, sunduğu kapsamlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktadır. Kalite politikamızın temelinde eğitimli personeller, yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar, müşteri desteği ve günümüz trendlerini yakalayan çalışmalarımız yatar.