Mimari Fotoğraf Çekimi

mimari-fotoğraf-çekimi

Boyutgraf Reklam Ajans’ı, Manavgat ve çevresinde otel, restoran, diş kliniği, tarihi bina, kemer ve köprü gibi iç ve dış mekanlarda çok sayıda mimari fotoğraf çekimine imza atmıştır. Side Amour Hotel, Sur Grill Bar, Side Village Hotel, The Xanthe Resort & SPA Hotel, Roxelana Lokum, Side Antik Kenti ve Novo Diş Kliniği mimari fotoğraf çekimi yaptığımız değerli projelerimizden sadece bazılarıdır. Diğer projelerimizi incelemek için tıklayınız.

Mimari fotoğraf çekimi, bir yapıyı iç ve dış mimarisine perspektif katarak, değişik amaç ve yaklaşımlar doğrultusunda, belli estetik değerlere göre fotoğraf karesine aktarmaktır. Mimari fotoğraf çekimi diğer fotoğraf çekim tekniklerine kıyasla daha fazla teknik bilgi, sabır, dikkat, yaratıcılık ve ön hazırlık gerektirir.

Mimari çekimlerde başarıyı yakalamak ve kaliteli fotoğraflar çekebilmek için yüksek kalitede ekipmanlar kullanılmalıdır. Bu anlamda reklam ajansımız, son teknoloji fotoğraf makineleri, lensler ve yan donanımlarla fotoğraf çekimlerini yapmaktadır.